Kontakt oss

Ansatte


Allaff, Mizdah – Tlf. 982 02 711  |   mizdah.allaff@ra.no
Amlo, Anders – Tlf. 982 02 712  |  anders.amlo@ra.no
Amundsen, Mari Søbstad – Tlf. 920 59 571  | mari.sobstad.amundsen@ra.no
Andersson, Bjørn Erik – Tlf. 454 85 440  |  Bjorn.Erik.Andersson@ra.no
Andresen, Kjell  – Tlf. 982 02 713  |  kjell.andresen@ra.no
Anker, Leif – Tlf. 982 28 709  |  leif.anker@ra.no
Askeland, Anne Marit – Tlf. 982 02 743 | anne.marit.askeland@ra.no
Askhaven, Cecilie – Tlf. 982 02 733   |   cecilie.askhaven@ra.no
Axelsen, Karin – Tlf. 982 02 859   |   karin.axelsen@ra.no
Aas, Lars Reinholt – Tlf. 982 02 752   |   lars.reinholt.aas@ra.no

B
Bache, Monica – Tlf. 982 02 858  | monica.bache@ra.no
Bashir, Rahat – Tlf. 982 02 766   |   rahat.bashir@ra.no
Basioli, Maja – Tlf. 922 18 190   |   maja.basioli@ra.no
Berg, Evy – Tlf. 982 02 737   |   evy.berg@ra.no
Berge, Marit – Tlf. 982 02 751   |   marit.berge@ra.no
Berggård, Vegard – Tlf. 982 28 723   |   vegard.berggard@ra.no
Bergås, Ståle Arfeldt – Tlf. 982 02 772   |  staale.arfeldt.bergaas@ra.no
Berntsen, Olaf Sverre – Tlf. 982 02 719   |   olaf.sverre.berntsen@ra.no
Bitustøl, Åse – Tlf. 982 02 720   |   ase.biustol@ra.no
Boro, Marte – Tlf. 982 28 730   |   marte.boro@ra.no
Brevik, Iselin –  Permisjon
Brockstedt, Brede Westad – Tlf. 982 02 758   |   brede.westad.brockstedt@ra.no
Brox, Linn – Tlf. 982 28 732   |   linn.brox@ra.no
Bru, Lars Erik Eibak – Tlf. 982 02 728   |   lars.bru@ra.no
Braaten, Svein – Tlf. 982 02 730   |   svein.braaten@ra.no
Buskoven, Lene – Tlf. 982 02 731   |   lene.buskoven@ra.no
By, Marianne – Tlf. 982 02 776   |   marianne.by@ra.no
Bårdseng, Line – Tlf. 982 02 808   |   line.bardseng@ra.no

C
Carlstrøm, Sissel – Tlf. 982 02 732   |   sissel.carlstrom@ra.no

D
Dahle, Elisabeth – Tlf. 470 51 250 | elisabeth.dahle@ra.no
Dahl-Poppe, Noelle Helene – Tlf. 982 02 857   |  noelle.dahl-poppe@ra.no
Dalen, Elin – Tlf. 982 02 738   |   elin.dalen@ra.no
Daroische, Joumana – Tlf. 982 02 780   |  Joumana.Daroische@ra.no
de Groot, Terje – Tlf. 982 02 860   |   terje.degroot@ra.no
Djupedal, Ingrid – Tlf. 982 02 741   |   ingrid.djupedal@ra.no

E
Eilertsen, Hege Sejnæs – Tlf. 982 02 715   |  Hege.Sejnaes.Eilertsen@ra.no
Eliassen, Kristin – Tlf. 982 02 742   |   kristin.eliassen@ra.no
Ellewsen, Kjersti Marie – Tlf. 982 28 712   |   kjersti.ellewsen@ra.no
Enerstvedt, Terje – Tlf. 982 28 717   |   terje.enerstvedt@ra.no
Eriksen, Fredrik – Tlf. 982 02 747   |   fredrik.eriksen@ra.no
Eriksen, Ole Søe – Tlf. 901 85 968   |   ole.soe.eriksen@ra.no
Evjen, Lise – Tlf. 404 73 720   |   lise.evjen@ra.no

F
Fjeld, Hanne Marie – Tlf. 982 02 842   |   hanne.marie.fjeld@ra.no
Fluge, Øyvind Aase – Tlf. 982 02 735   |  oyvind.aase.fluge@ra.no

G
Geiran, Hanna –  riksantikvar – Tlf. 22 94 04 00. (sentralbord)
Gram, Geirr Olav – Permisjon
Granli, Ola – Tlf. 982 02 845   |   ola.granli@ra.no
Grimsrud, Ole – Tlf. 982 02 819  |   ole.grimsrud@ra.no
Gundersen, Jostein – Tlf. 982 02 848   |   jostein.gundersen@ra.no

H
Hagen, Siri – Tlf. 982 02 756  |  siri.hagen@ra.no
Hagland, Øystein – Tlf. 982 02 841  |   Oystein.Hagland@ra.no
Hals, Jorun Elisabet Aresvik – Tlf. 982 02 810   |   Jorun.Elisabet.Aresvik.Hals@ra.no
Haugen, Ronny – Tlf. 982 02 802   |   Haugan.Ronny@ra.no
Haustveit, Gunvor – Tlf. 982 02 760   |   gunvor.haustveit@ra.no
Hedemann Hiorth, Susanne  Tlf. 982 02 787   |   Hjorth.Hedemann@ra.no
Hedenberg, Kaja von – Tlf. 982 28 705   |   Kaja.von.Hedenberg@ra.no
Helgason, Vignir Freyr – Tlf. 982 02 748   |   Vignir.Freyr.Helgason@ra.no
Hellum, Marit – Tlf. 905 49 055   |   Marit.Hellum@ra.no
Hoel, Ragnhild – Tlf. 982 02 763   |   ragnhild.hoel@ra.no
Hogfeldt-Eskevik, Aase – Permisjon   |   Aase.Eskevik@ra.no
Holm, Ingunn – Tlf. 982 02 805   |   ingunn.holm@ra.no
Holmene, Ulf – Tlf. 982 02 765   |   ulf.holmene@ra.no
Huuse, Marit – Tlf. 22 94 04 00. (sentralbord)   |   Marit.Huuse@ra.no
Høe, Eldar Helland – Tlf. 982 02 769   |   eldar.hoe@ra.no
Håbjørg, May Britt – Tlf. 982 02 770   |   maj.britt.habjorg@ra.no

I
Ibenholt, Harald – Tlf. 982 02 771   |   harald.ibenholt@ra.no
Ihler, Tove Elise – Tlf. 982 28 704   |   tove.ihler@ra.no

J
Johannessen, Live – Tlf. 982 02 773   |   live.johanessen@ra.no
Johansen, Jannie Schnedler – Tlf. 982 02 795   |   jannie.schnedler.johansen@ra.no
Johansen, Kristine – Tlf. 982 02 774   |   kristine.johansen@ra.no
Johnsen, Stian Wessel – Tlf: 477 12 374   |   Stian.Wessel.Johnsen@ra.no

K
Karlsen, Einar – Tlf. 982 02 778   |   einar.karlsen@ra.no
Kristensen, Ulla Britt Wiig – Tlf. 932 03 864   |   ulla.britt.wiig.kristensen@ra.no
Krohn, Christin – Tlf. 986 59 325   |   Christin.Krohn@ra.no

L
Langvandslien, Bård – Tlf. 982 02 785   |   bard.langvandslien@ra.no
Larsen, Kari – Tlf. 982 28 722   |   Kari.Larsen@ra.no
Ledsten, Kristine – Tlf. 982 02 806   |   Kristine.Ledsten@ra.no
Lindhagen, Adam – Tlf. 982 02 786   |   Adam.Lindhagen@ra.no
Loska, Anke  – Tlf. 982 02 792   |   anke.loska@ra.no
Lytomt, Maria Samudrika – Tlf. 982 02 782   |   Maria.Samudrika.Lytomt@ra.no
Løseth, Kristian – Tlf. 982 02 724   |   Kristian.Loseth@ra.no
Løvdal, Jostein – Tlf. 982 02 794   |   jostein.lovdal@ra.no

M
Magerøy, Ingeborg – Tlf. 982 02 837   |   ingeborg.mageroy@ra.no
Martinsen Per David – Tlf. 982 02 855   |   per.martinsen@ra.no
Mauritzen, Ellen Våland –  Permisjon
Melgård, Ingrid – Tlf. 982 02 853   |   ingrid.melgard@ra.no
Midtrød, Anne – Tlf. 982 28 703   |   anne.midtrod@ra.no
Moe, Mona Vibeke – Tlf. 982 02 832   |   mona.vibeke.moe@ra.no
Moldung, Hanne Merete  – Tlf. 982 02 797   |   hanne.merete.moldung@ra.no
Munthe-Kaas, Anne-Judith – Tlf. 982 02 798   |   anne-judith.munthe-kaas@ra.no
Murud, Sigrid Solheim – Tlf. 480 41 840   |   Sigrid.Murud@ra.no
Mydland, Leidulf – Tlf. 982 28 711   |   leidulf.mydland@ra.no
Mårnes, Mona Therese – Tlf. 982 02 744   |   mona.therese.maarnes@ra.no

N
Nenadovic, Goran – Tlf. 982 02 799   |   goran.nenadovic@ra.no
Nesbø, Astrid Auran – Tlf. 950 47 424   |   Astrid.Auran.Nesbo@ra.no
Nesse-Aarrestad, Ivar – Tlf. 982 02 849   |   ivar.aarrestad@ra.no
Nicolaisen, Tonje – Tlf. 982 02 734   |   tonje.nicolaisen@ra.no
Nordling, Elisabeth – Tlf. 982 28 713   |   elisabeth.nordling@ra.no
Nyhamar, Anne – Tlf. 982 28 721   |   anne.nyhamar@ra.no

O
Olsrud, Inger-Marie Aicher – Tlf. 982 02 803   |   inger.marie.aicher.olsrud@ra.no
Olsson, Carl Anders – Tlf. 982 02 749   |   carl.anders.olsson@ra.no
Olstad, Vemund – Tlf. 995 67 702   |   Vemund.Olstad@ra.no
Omland, Atle – Tlf. 982 28 707   |   atle.omland@ra.no

P
Pagander, Erik – Tlf. 982 02 852   |   erik.pagander@ra.no
Paulsen, Bodil Johanne – Tlf. 982 02 829   |   Bodil.Johamme.Paulsen@ra.no

R
Rogstad, Lars – Tlf. 450 04 970   |   Lars.Rogstad@ra.no
Rolland, Cathrine Skredderstuen – Tlf. 982 02 809   |   catherine.skredderstuen.rolland@ra.no
Rygh, Bjørn-Håkon Eketuft – Tlf. 982 28 715   |    bjorn.hakon.eketuft.rygh@ra.no
Rystad, Inger Johanne – Tlf. 982 02 813   |   inger.johanne.rystad@ra.no
Rytter, Jens – Tlf. 982 02 814   |   jens.rytter@ra.no
Rønsen, Berit –  Permisjon
Røsvik, Anne – Tlf. 982 02 816   |   anne.rosvik@ra.no

S
Saastad, Marianne  – Tlf. 982 02 815   |   marianne.saastad@ra.no
Schytz, Solveig – Permisjon
Sjögren, Tina Cecilie – Tlf. 982 02 761   |   tina.sjogren@ra.no
Skeidsvoll, Audun – Tlf. 911 51 945 | audun.skeidsvoll@ra.no
Skjermo, Solveig – Tlf. 480 34 224   |   solveig.skjermo@ra.no
Skjerven, Jan Helge – Tlf. 982 02 854   |   Jan.Helge.Skjerven@ra.no
Skjetne, Andreas Skogholt – Tlf. 982 02 762   |   andreas.skjetne@ra.no
Skoglund, Sissel Ramstad – Tlf. 982 02 856   |   sissel.ramstad.skogslund@ra.no
Smedstad, Ingrid – Tlf. 982 02 821   |   ingrid.smedstad@ra.no
Smith-Christensen, Cecilie – Tlf. 982 02 757   |   Cecilie.Smith-Christensen@ra.no
Småland, Erik  – Tlf. 982 02 739   |   erik.smaland@ra.no
Sommer, Hilde Cathrine – Tlf. 982 02 824   |   hilde.catherine.sommer@ra.no
Standal, Desiré Hopen – Tlf. 913 16 624   |   Desire.Hopen.Standal@ra.no
Stang, Kaare  – Tlf. 982 02 825   |   kaare.stang@ra.no
Stavøstrand, Carl Gordon – Tlf. 982 02 822   |   Carl.Gordon.Stavøstrand@ra.no
Stavaas, Haavard – Tlf. 982 02 781   |   Haavard.Stavaas@ra.no
Steen, Olaf – Tlf. 982 02 834   |   Olaf.Steen@ra.no
Strøm, Beate – Tlf. 982 02 838   |   Beate.Strom@ra.no
Sveen, Eline Ova – Tlf. 982 02 804   |   elin.sveen@ra.no
Sølversen, Maria – Tlf. 928 43 524   |   Maria.Solversen@ra.no
Sørli, Mari – Tlf. 911 75 106   |   mari.sorli@ra.no

T
Taube, Henrietta – Tlf. 982 02 761   |   Henrietta.Taube@ra.no
Taugbøl, Trond – Tlf. 982 02 833   |   trond.taugbol@ra.no
Thommesen, Karen – Tlf. 982 02 723   |   karen.thommesen@ra.no
Thommessen, Susanna – Tlf. 982 02 835   |   susanna.thommessen@ra.no
Thoresen, Gro Ellen – Tlf. 982 28 716   |   gro.thoresen@ra.no
Thorsrud-Bakkene, Lise Cathrine – Tlf. 982 28 718   |  LiseCatherine.Thorsrud-Bakkene@ra.no
Torsdottir, Synne Vik – Tlf. 982 02 834   |   Synne.Vik.Torsdottir@ra.no
Torsvik, Tor Kristian – Tlf. 930 51 504   |   tor.kristian.torsvik@ra.no
Trøim, Isa – Tlf. 982 02 839   |   isa.troim@ra.no
Tvedt, Geir – Tlf. 982 02 840   |   geir.tvedt@ra.no

V
Varvin, Hilde Løveid – Tlf. 976 59 789   |   Hilde.Loveid.Varvin@ra.no
Veiby, Linda – Tlf. 982 02 844   |   linda.veiby@ra.no
Vestvik, Marit – Tlf. 982 02 791   |   marit.vestvik@ra.no
Vindedal, Kristi – Tlf. 982 02 846   |   kristi.vindedal@ra.no

W
Walderhaug, Eva S. – Tlf. 982 28 719   |   eva.walderhaug@ra.no

Y
Yu, Seung Hae  – Tlf. 982 02 759   |   Seung.Hae.Yu@ra.no

Å
Årsheim, Turid – Tlf. 982 02 726   |   turid.arsheim@ra.no

Som et forebyggende tiltak mot smittespredning av koronaviruset er Riksantikvarens kontorlokaler og publikumsområder stengt. Alle våre arrangementer er avlyst fram til påske.

Du kan kontakte Riksantikvaren på e-post på postmottak@ra.no, telefonnummeret til sentralbordet er: 22 94 04 00. Telefonen er betjent 10-14 på hverdager.

Riksantikvaren vurderer fortløpende situasjonen i tråd med Folkehelseinstituttets retningslinjer.

Kontaktinformasjon

Sentralbord: 22 94 04 00.

Åpningstider:
08.00 – 15.45 (16. september-14. mai)
08.00 – 15.00 (15. mai-15. september)

Vi kan og kontaktes via Riksantikvarens svartjeneste via understående skjema.

Kontakt Riksantivaren
Har du spørsmål til Riksantikvaren? Bruk skjema her, eller send e-post til postmottak@ra.no.
Click or drag a file to this area to upload.

Publisert: 11. desember 2019 | Endret: 21. mars 2020